Nákupní řád

– Cena dopravy: Česká republika dobírka 115,- PPL, 99,- Česká pošta
Česká republika platba převodem 82,- Kč PPL, 71,- Kč Česká pošta

U zásilek zasíláných prostřednictvím České pošty lze zvolit službu KŘEHKÉ. Cena služby je 25 Kč

Slovensko 370,- Kč (Pouze PPL)

– Při nákupu nad 2000,- Kč přepravu v ČR zdarma.

– Registrace není nutná. Při nákupu a následně e-mailem obdržíte přístupy do zakaznické části, kde můžete online sledovat stav načtený přímo z databáze dopravních společností České pošty a PPL, aniž by jste se museli připojovat na jejích stránky či zadávat kod balíku.

– Zboží zasíláme do 3 – 5 pracovních dnů. Počítejte prosím s možným zpožděním způsobeným přetížením dopravních společností v období svátků.

1. Závazky prodávajícího

Prodávající se zavazuje, že bude kupujícím dodávat:

Pouze to zboží prvotřídní kvality, které si kupující objednal prostřednictvím internetového obchodu a které je se zobrazeným zbožím ve shodě v maximální možné míře (drobné změny barev jsou možné, ke drobnému zkreslení barev mohlo dojít digitalizací)
Zboží, které je v souladu s normami a předpisy platnými na území ČR
Dále se prodávající zavazuje, že:

Bude komunikovat s kupujícím o jeho objednávce, bude ho informovat elektronickou poštou o přijetí objednávky, její expedici a přijaté platbě za zboží.
V případě nesplnění dodacích lhůt stanovených v internetovém obchodu bude o tomto stavu kupujícího včas informovat.
Bude uveřejňovat skutečné a konečné ceny, které kupující zaplatí za zboží, DPH a za dopravu.
V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 umožní nakupujícímu během 14 dnů od obdržení zboží toto bez udání důvodu vrátit – zboží však musí být odesláno doporučeně na adresu sídla prodejce, v původním obalu, kompletní a nepoškozené. Zboží nelze vracet na dobírku, jakékoliv takto vrácené zboží nebude prodejce přijímat.Při splnění těchto podmínek bude nakupujícímu vrácena finanční částka do cca 10 dnů od obdržení vráceného zboží. Při nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme schopni akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.
Osobní údaje kupujícího bude chránit v maximální možné míře a neposkytne je žádným jiným subjektům.
2. Práva a povinnosti kupujícího

Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.
Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku nebo vrátit zboží do 14-ti dnů od doručení, viz. Odstoupení od kupní smlouvy.
Kupující je seznámen se skutečností, že prodávané zboží má charakter originálu. Proto nelze zaručit shodu barev, rozměrů a vzhledu výrobků s vyobrazením. Foto je nutné chápat jako ilustrační.
Kupující má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze, požádá-li o to písemnou formou. Prodávající se tímto zavazuje nejpozději do 3 dnů od doručení písemné žádosti veškeré údaje o kupujícím z databáze vymazat.

3. Závaznost objednávek
Každá objednávka, kterou kupující potvrdí (tzn. vybere si patřičný platební styk a stiskne tlačítko ZAPLATIT), je považována za závaznou.
Objednávka je návrhem kupní smlouvy, která vzniká samotným dodáním zboží. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.
Kupující nemá možnost sám objednávku stornovat – tuto akci provádí pouze prodávající (obvykle po dohodě s kupujícím, např. z důvodu nemožnosti dodat zboží v daném termínu, případně z důvodu nemožnosti autorizace skutečné identity kupujícího).
4. Platební metody

V současné době mohou kupující využít při placení zboží tyto platební styky:

Dobírka
Bankovní převod
Platba poštovní složenkou
Platba prostřednictvím eBanky
GSM Banking
5. Dopravné a balné

Zboží bude zasíláno prostřednictvím České pošty nebo PPL:

Obchodní balík do 2.000,- Kč 116,- Kč
Obchodní balík nad 2.000,- Kč zdarma
Zásilka PPL do 2.000,- Kč 110,- Kč
Zásilka PPL nad 2.000,- Kč zdarma

Výstražná nálepka KŘEHKÉ 25 Kč (Česká pošta)

Na Slovensko zasíláme prostřednictvím přepravní služby PPL. Cena poštovného je 370,- Kč

Při předání je kupující povinen překontrolovat stav zásilky (porušení krabice, neporušenost pásky) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit prodávajícímu, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento do 24 hodin zaslat faxem prodávajícímu. Pokud převzetí zásilky kupujícím od dopravce je stvrzeno podpisem v dokladech dopravce, na dodatečné reklamace neúplnosti nebo poškození zásilky není žádný nárok.

6. Expedice zboží

Vzhledem k povaze zboží, které vám nabízíme, se doba doručení pohybuje kolem 3 – 5 dnů od odeslání vaší objednávky. Samozřejmě nejsou výjimkou případy, kdy je možné zboží expedovat druhý den po obdržení objednávky, nicméně o skutečném datu objednávky budete vždy informováni e-mailem, který bude automaticky odeslán na vaši e-mailovou adresu, kterou jste zadali při procesu objednávání zboží.
Pokud z jakýchkoliv důvodů dojde k situaci, že zboží nebude možné v termínu do 3 – 5 dnů doručit, budeme vás s předstihem kontaktovat a o nastalé situaci informovat. Zároveň se obě strany dohodnou na řešení vzniklé situace.