O nás

Váháte s nákupem šperků a bižuterie u nás? Neváhejte! Naše zboží je dováženo z celého světa od mnoha návrhářských firem. Od každého šperku máme jen několik kusů, což zaručuje vysokou originalitu a jedinečnost našeho zboží na českém trhu. Zaměřujeme se především na kvalitní a levné (v porovnání kvality versus ceny) šperky, bižuterii s krystaly, atd. Naše šperky vynikají svým originálním designem a nadčasovým spojením moderních materiálů a klasických křišťálů.

Naše zboží je vždy certifikováno, nebo označeno českým puncem, popřípadě ryzostní značkou a opatřeno naší vlastní odpovědnostní značkou. Tato značka nám byla přidělena státním puncovním úřadem, který pravidelně provádí kontrolní nákupy a ručí tak neustále za vysokou kvalitu našeho zboží. Naše šperky jsou pravidelně podrobovány důkladným testům ve státní zkušebně, která vždy potvrdila naprostou zdravotní nezávadnost našich šperků.

A proč nakupovat levné šperky a bižuterii s tradičními krystaly právě u nás?

Nabízíme vždy prvotřídní zboží s nejnižšími cenami na trhu. A každý kdo nalezne naše zboží jinde za nižší cenu, získává automaticky slevu 20% na další nákup u nás.

Pokud si zakoupíte zboží v hodnotě alespoň 600 Kč, získáváte poštovné zcela zdarma.

Při nákupu nad 1000 Kč získáváte automaticky stříbrný dárek zdarma.

Šperky, které zakoupíte v našem e-shopu, můžete do 14ti dnů vrátit bez udání důvodu.

Na naše zboží získáváte vždy záruku 24 měsíců.

Levné šperky a levná bižuterie s krystaly je vždy originální dárek k jakékoliv příležitosti. Neváhejte. Nákup u nás se Vám vyplatí. Zkuste to a uvidíte.